ELEME - Online store

ESTO 6 maksājumu metode

ESTO 6 – maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt savus pirkumus 6 vienādās daļās. 6 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši maksājiet vēlāk!

 

Izvēlaties maksāt pa daļām ar ESTO 6 maksājumu metodi - samaksājiet par pirkumu grozu sešās vienādās daļās bez procentiem vai komisijas maksas! Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties ESTO 6 kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

  • Ja Jūs sešu mēnešu laikā pilnībā un savlaicīgi apmaksāsiet iepirkumu groza izmaksas, jums netiks pievienoti nekādi papildu maksājumi.
  • Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot iepirkumu groza vērtību sešās vienādās daļās.
  • Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu ESTO 6 ir 120 EUR.
  • ESTO 6 var izmantot visi Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 19 līdz 70 gadiem.

 

ESTO 6 maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi

 

ESTO 6 maksājumu metodes pakalpojumu sniedzējs ir ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. ESTO 6 gada procentu likmes maksa ir 0 %, ja tiek piemēroti šādi modeļa nosacījumi: procentu likme 0 %, nav citu maksu. 

 

Ja Jūs nespēsiet veikt maksājumus saskaņā ar ESTO 6 grafiku, Jūsu ESTO 6 līgums tiks izbeigts, un Jūsu ESTO LV AS parāda summa tiks uzskatīta par kredītu, kas izņemts saskaņā ar overdrafta līgumu, un tiks piemērotas papildu maksas saskaņā ar overdrafta līgumu.

 

ESTO 6 maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.

E-pasts: [email protected]  

Tālrunis: (+371) 662 222 50


Eleme interneta veikala apmaksas veidi:

https://eleme.lv/lv/payment