Par mums

Kas ir Eleme?

Eleme – specializētais elektronikas preču interneta veikals ar inovatīviem tehnoloģiskiem risinājumiem Tavai ikdienai! Izcils serviss un plaša preču izvēle, kas neliks vilties.

Pie mums atradīsi arī eksluzīvas preces un zīmolus, kas pieejami tikai eleme.lv interneta veikalā.

  • 16+ pieredzes gadi
  • 37+ zīmoli
  • Operatīva piegāde
  • 4000+ preces veikalā
  • 5000+ apmierinātu klientu
  • 10 000+ pasūtījumu


Kā tika izveidots Eleme interneta veikals?

Eleme interneta veikalu izveidojis uzņēmums “SIA BAJTEL.LV”, kas dibināts 2007.gadā. SIA BAJTEL.LV bija vieni no pirmajiem, kuri sāka tirgū piedāvāt viedās mājas tehnoloģijas. 

Uzņēmumam attīstoties, 2017.gada septembrī tika izveidota saliņa t/c Domina ar viedās mājas ierīcēm, kā arī reģistrēta Eleme preču zīme. 

2018.gadā radās ideja atvērt veikalu un 2019.gadā šī iecere tika īstenota, atverot “Eleme” veikalu t/c Rīga Plaza, bet sākoties Covid, 2020.gadā tika izveidots interneta veikals eleme.eu, kas gadu laikā tika paplašināts uz visām 3 Baltijas valstīm, izveidojot 3 atsevišķus interneta veikalus: eleme.lv, eleme.lt un eleme.ee


Mūsu sortiments

Pašlaik mūsu portfelī ir 37 zīmoli, tādi kā Garmin, Hyperice, COROS, Shokz, Xgimi, Razor, Niner, Netatmo, Cardo, Audio Pro, Gabel u.c, kuri piedāvā sporta un dzīvesveida pulksteņus, masāžas ierīces, sporta austiņas, mājas projektorus, skūterus, viedkameras, apkures risinājumus, moto komunikācijas ierīces iekārtas, skaļruņus, nūjošanas nūjas u.c. preces. Mūsu sortiments patstāvīgi paplašinās, aptverot gan jaunas kategorijas, gan preces.


Mēs lepojamies, ka:

Aktīvi piedalāmies un atbalstām tādus pasākumus kā Stirnu buks, Vienības brauciens, Ghetto games, Toyota Riga velomaratons u.c. 

Sadarbojamies ar Olimpisko sporta centru, LBS, Ghetto games, Myfitness un tādiem sportistiem un TV seju kā Kristiāns Rubīns, Ričards Bolotņiks, Gustavs Terzēns u.c.

Katru gadu piedalāmies izstādē “Outdoor Riga”, ko organizē starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT1. Izstādes laikā mūsu stendā iespējams ne tikai apskatīt un iegādāties preces, bet arī izmēģināt tās, piemēram, atjaunoties Hyperice atjaunošanās zonā, izmēģinot Normatec zābakus vai Shokz austiņas ar kaulu vadīšanas tehnoloģiju.