Posted on Leave a comment

Forerunner jaunumi

Garmin izziņo par svarīgiem papildinājumiem Forerunner® produktu līnijā un ne tikai.
Trīs jauni modeļi, ikvienam.

FORERUNNER® 45/45S

Jūs esat skrējējs, tāpēc trenējies kā viens vesels savu ar Forerunner 45 vai mazāku versiju Forerunner 45S. Abi pulksteņi kontrolē sirdsdarbību uz rokas un izmanto GPS, lai izsekotu jūsu tempu, attālumu un vēl vairāk. Viņi arī strādā ar bezmaksas Garmin Coach adaptīvajiem treniņu plāniem, kas sniedz personisku apmācību pa taisno uz jūsu rokas.


FORERUNNER® 245/245 MUSIC

Jūs Skrienat. Forerunner 245 Music domā jūsu vietā. Šis gudrais pulkstenis, kurā darbojas GPS, novērtē jūsu veiktspējas statistiku, piemēram, VO2 max, aerobo un anaerobo treniņu efektus un treniņa statusu, kas norāda, vai esat pietiekami trenēts vai arī pārcenšaties. Jūs varat arī izsekot darbības dinamikas, piemēram, zemes kontakta laiku un soļa garumam. Saglabājiet līdz pat 500 dziesmām tieši uz jūsu pulksteņa, lai klausītos mūziku bez tālruņa, un pat sinhronizēt savu iecienītāko mūziku no atsevišķiem straumēšanas pakalpojumiem.

FORERUNNER® 945

Jūs esat sportists, un šis ir jūsu pulkstenis. Forerunner 945 ļauj sinhronizēt ar augstākās klases mūzikas pakalpojumiem, lai jūsu dziesmas būtu pieejams tieši uz jūsu rokas. Tā piedāvā arī mūsu vismodernākās fizioloģiskās funkcijas, tostarp treniņu slodzes fokusu un vairāk. Turklāt jūs varat veikt ātru, bezkontakta maksājumu no jūsu rokas ar Garmin Pay ™


Garmin Connect IQ™ Sekošna menstruālajam ciklam. 

Izprast savu menstruālo ciklu spēlē lielu lomu vispārējā veselības stāvoklī. Menstruālā cikla sekošanas iespēja padara to visu daudz vienkāršāku, jūs variet izsekot cikla sākumu un beigu datumu, fiziskos un emocionālos simptomus un variet pievienot personīgus pierakstus. Tagad varēsiet to redzēt, kopā ar visu citu jūsu Garmin Connect™ informāciju , lai palīdzētu jums redzēt kļūmes un labot tās.  Iegūsiet cikla un apaugļošanās prognozes kā arī izglītojošas pamācības gan treniņos gan uzturā, kas saistīta ar katru mēneša cikla fāzi.  Ar Connect IQ™ logrīku(widget) saņemsiet infromāciju pa tiešo uz jūsu garmin pulksteni.

Ar plašāku informāciju variet iepazīties šeit – https://explore.garmin.com/en-US/forerunner/

Leave a Reply